امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۲

ساخت تابلو چلنیوم در غرب تهران

شماره تماس09123188582 تابلوساز
 

تلفن همراه09123857588 تابلوساز

 

ساعت کاری8 صبح الی 8 شب

 

تلگرام 09192962879

واتس آپ 09192962879

توضیحات

ساخت تابلو چلنیوم در غرب تهران، تابلو چلنیوم چیست ؟

تابلو چلنیوم چیست ، یکی از انواع تابلو های تبلیغاتی که از دو جز تابلو برجسته و حروف برجسته تشکیل شده است. تابلو چلنیوم یا همان تابلو حروف برجسته ، تابلو هاییی هستند که لبه حروف آن از جنس چلنیوم باشد .  تابلو چلنیوم به عنوان یکی از جدید ترین سبک های تابلو سازی شناخته می شود. از این سبک تابلو سازی برای ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی در محیط های داخلی و خارجی استفاده می شود.

چلنیوم channelium  در واقع از ترکیب دو کلمه channel  و aluminium تشکیل شده است . channel به معنی کانال یا جسمی که به شکل  u  باشد .

 

دلیل استفاده از این کلمه حروف یا شکل هایی هستند که بعد از چسباندن به شکل u در می ایند و جنس لبه این حروف از ورق نازک آلومینیومی است .

این محصول در برابر نور آفتاب ، گرما و سرما مقاوم بوده و نور آفتاب بازتاب خیره کننده ای به حروف می بخشد .

 طراحی تابلو چلنیوم در غرب تهران :

طراحی تابلو چلنیوم در غرب تهران ، اولین گام در تابلو چلنیوم طراحی آن است و باید به صورت اصولی طراحی  شود. از زمانی که تابلو های چلنیوم وارد صنعت تابلو سازی شدند توانسته اند طرفداران فراوانی به دست آورند. این سبک دارای ویژگی های فراوانی است.  کیفیت و زیبایی، دوام و طول عمر زیاد، هزینه های ساخت و نگهداری مناسب و در نهایت مصرف کمتر انرژی از ویژگی های مهم تابلو چلنیوم است.نوع طرح در نظر گرفته شده توسط مشتری مشخص می گردد که جهت بهره گیری از مشاوره می توانند از مشاوران تابلو چلنیوم در غرب تهران بهره مند شوند، و در صورت نیاز متخصصین ما به محل اجرای پروژه مراجعه می کنند و با توجه به محدوده تابلو مورد نیاز را پیشنهاد می دهند ، به دلیل تنوع حروف برجسته در تابلو سر در مغازه ها ، مشتریان در انتخاب نوع حروف دچار سردرگمی می شوند در این زمینه متخصصین ومشاورین ما در غرب تهران  فونت های جدید  و غیر تکراری را به شما پیشنهاد می دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصین و مشاورین ما تماس حاصل فرمایید :

به مدیریت آقای بیگدلی :                                                    09123857588

ساخت تابلو چلنیوم درغرب تهران

ساخت تابلو چلنیوم غرب تهران ، جهت طراحی دقیق  این حروف از نرم افزار های نرم‌افزارهایVECTOR, Coreldraw استفاده می شود . طرح حروف بر روی پلکسی گلاس به وسیله دستگاه انجام می شود که در غیر اینصورت اگر به صورت دستی انجام شود باعث ایجاد لبه های ناصاف می گردد ، که باعث عبور گرد وخاک به داخل حروف و کم شدن دوام تابلو می شود.

جهت ساخت تابلو چلنیوم همواره باید به چند نکته توجه شود :

نصب تابلو چلنیوم در غرب تهران

نصب تابلو چلنیوم در غرب تهران ، بعد از مرحله طراحی نواری به وسیله چسب مخصوص به لبه حروف چسبانده شود .

برای  زیره تابلو چلنیوم ، از صفحه  pvc استفاده می شود، که در مقابل عوامل جوی مقاوم است .

درزگیری تابلو از اهمیت بالایی برخوردار است که به داخل حروف گرد وغباری نفوذ نکند .

با توجه به مقدار نوری که سفارش دهنده تابلو از آن انتظار دارد تا حد زیادی به محل نصب تابلو بستگی دارد که براین اساس باید منبع تغذیه مناسب انتخاب شود ، لامپ های استفاده شده در این تابلوها LED و SMD می باشد .

چنانچه تمایل به سفارش تابلو های چلنیوم در غرب تهران باشید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

به مدیریت آقای بیگدلی :                                                    09123857588

اجرای انواع تابلو چلنیوم در غرب تهران

اجرای انواع تابلو چلنیوم در غرب تهران، از زیباترین و پرکاربرد ترین تابلو های تبلیغاتی ، تابلو چلنیوم می باشد  نسل اولیه  آن ها از حروف برجسته معمولی و ساده ای استفاده می شود. حروف برجسته مورد استفاده در این نوع از تابلو چلنیوم از جنس پلکسی گلاس بوده و می توان لبه چلنیوم را از رنگ های مختلفی ساختو دارای انواع مختلفی ست که هر کدام ویژگی های خاص خود را داراست ، در این مقاله به معرفی تابلو چلنیوم طلایی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم الماسی می پردازیم 

تابلو چلنیوم طلایی در غرب تهران

تابلو چلنیوم طلایی در غرب تهران ،یکی از محبوب ترین انواع تابلو ها، تابلو طلایی چلنیوم است .تابلو چلنیوم طلایی لبه هایی طلایی رنگ و نرم و انعطاف پذیر دارند.نکته ویژه ای که در طراحی و ساخت این تابلو ها وجود دارد استفاده از پلکسی گلاس طلایی است. علت نام گذاری آن نیز همین موضوع است. لایه رویی تابلو چنلیوم از جنس پلکسی گلاس است و لایه زیر تابلو چلنیوم ورقه های  pvc  به کار رفته که مقاومت بالایی دارند  ، تابلو چلنیوم طلایی قابلیت نصب بر روی کامپوزیت ، سنگ ، چوب را دارند.

طراحی تابلو چلنیوم کریستالی در غرب تهران

طراحی تابلو چلنیوم کریستالی در غرب تهران ، از جدید ترین و پرفروش ترین تابلو های تبلیغاتی ، تابلو های تبلیغاتی چلنیوم کریستال می باشد، از ویژگی های این تابلو ها درخشندگی و تلالو آن می باشد، که هر چه تابلوی سر در مغازه درخشنده تر باشد باعث جلب توجه بیشتر میشود .نام گذاری تابلو چلنیوم کریستالی به سبب استفاده از پلکسی گلاس های شیشه ای است. در ساخت این تابلو ها از دانه های کریستال نیز بهره برده می شود.

 

ویژگیهای تابلو چلنیوم پلکسی دوبل در غرب تهران

این نوع از تابلو چلنیوم تا حد زیادی شبیه تابلو های معمولی است. تنها تفاوت اصلی این دو روش در این است که در تابلو چلنیوم پلکسی دوبل از دو پلکسی گلاس استفاده می شود. این پلکسی گلاس ها با رنگ های متفاوت انتخاب می شوند. این امر می توانند موجب زیبایی بیشتر تابلو چلنیوم شود. استفاده از این رنگ ها هیچ محدودیتی برای طراح تابلو ندارد. از منظر اجزای تشکیل دهنده، اجزای موجود درتابلو چلنیوم پلکسی دوبل تا حد زیادی شبیه تابلو چلنیوم معمولی است.

 

نصب تابلو چنلیوم ستاره ای محدوده غرب تهران

نورپردازی در تابلو چلنیوم از اهمیت بالایی برخوردار است، تابلو چنلیوم ستاره ای تشابه زیادی به تابلوهای چنلیوم معمولی دارد با یکسری تفاوت عای جزیی که یکی از تفاوت ها مربوط به طرح پلکسی گلاس می باشد. به این صورت که در طراحی تابلو چنلیوم ستاره ای بر روی ورقه پلکسی گلاس نقاطی به صورت دایره ای و یا ستاره ای برش می دهند.به سبب وضعیت شکست نوری است که به واسطه طراحی خاص این تابلو ها به وجود می آید. به این تابلو ها تابلو چلنیوم ستاره ای با الماسی هم گفته می شود

اجرا تابلو چلنیوم الماسی در غرب تهران  

اجرا تابلو چنلیوم الماسی در غرب تهران ، از انواع دیگر تابلو های چنلیوم میتوان به تابلوهای چنلیوم الماسی اشاره کرد ، نام دیگر این تابلو ها ، تابلوهای پانچ است . برای نور پردازی تابلو چلنیوم الماسی از بلوکی های SMD استفاده می شود که از سایر مدل های چلنیوم مرسوم تر است . که امکان برش اشکال مختلف ستاره ، دایره و شکل های دیگر وجود دارد.

تابلو چلنیوم الماسی را میتوان با توجه به عواملی به صورت معمولی و یا دوبل به کار برد که از جمله این عوامل می توان به ارتفاع سر در از سطح زمین و ویژگی های محیطی مغازه اشاره کرد.

که در این خصوص می توانید با ما در ارتباط باشید :

به مدیریت آقای بیگدلی :                                                                                   09123857588

نصب تابلو چلنیوم در غرب تهران

نصب تابلو چلنیوم در غرب تهران، تابلوهای تبلیغاتی در انواع متفاوتی تولید وبه فروش می رسند که هرکدام از ویژگی های منحصر به فردی برخوردارند

و روش های نصب این تابلو ها دارای روش های مختلفی است که از پرکاربردترین این روش ها میتوان به تابلو چلنیوم اشاره کرد که با انواع روش ها برروی سطوح مختلف قابل نصب است

یکی از ابزار های کاربردی نصب تابلو چلنیوم بر روی شیشه ، پایه های آلومینیوم به رنگ نقره یا استیل استفاده می شود لوله های استیل را در رنگبندی و ضخامت های مختلفی در فروشگاه غرب تهران می توانید خریداری کنید

 بعد از پایان این مراحل نوبت به نصب تابلو در محل مورد نظر است که با استفاده از بست های مخصوص، تابلو ساخته شده با اتصالات لوله استیل نصب می شود .

تابلو چلنیوم ساخته شده به این شکل با توجه به به کاربردن لوله استیل در نصب قیمت حروف ساخته شده افزایش می یابد

قیمت تابلو چلنیوم در شهرک راه آهن

تمامی محصولات تابلو چلنیوم به همراه مرغوب ترین متریال در شهرک راه آهن تولید و عرضه می گردد. باتوجه به این موضوع که قیمت نصب تابلو چلنیوم با توجه به محل نصب حروف تعیین میشود برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید

همچنین میتوانیم به شما مشاوره های تخصصی و رایگان در خصوص طراحی و اجرای تابلو چلنیوم در غرب تهران ارائه دهیم

به مدیریت آقای بیگدلی :                                                    09123857588

ویژگی ها وسایر خدمات مجموعه تابلوسازی : 

مرجع ارزان ترین قیمتها 

بی واسطه با انصاف

و گسترده ترین شبکه ساخت نصب انواع:

نما های مدرن 

ارائه جدید ترین تابلو چلنیوم های روز دنیا

تابلوساز ۲۴ ساعته فعال...

کامپوزیت؛تابلو چلنیوم؛تابلو برجسته؛

تابلو مغازه؛تابلو تبلیغاتی؛تابلو استیل؛

سقف و دیوار ترموود

 نمونه کار  تابلو چلنیوم :

 

تابلو چلنیوم1تابلو چلنیوم2تابلو چلنیوم3تابلو چلنیوم4تابلو چلنیوم5تابلو چلنیوم6تابلو چلنیوم7