امروز: ۱۳۹۹/۸/۵

 

تابلو ترموود

 

از سالهای بسیار دور بشر به این مطلب پی برده بود که سوزاندن و نیم سوز کردن چوب مقاومت آن را در مقابل بسیاری از عوامل جوی در محیطهای بیرونی افزایش چشمگیر می دهد و در این راستا تحقیقات بسیار گسترده در کشور های مختلف در این زمینه آغاز شد.

کشور فنلاند پس از سالها تحقیقات و آزمایش در زمینه تیمار حرارتی چوب، به روش ترمو وود (THERMO WOOD) دست یافت.

 

راز سینه به سینه انتقال یافته از جنگلهای سرد سیر اروپا تا قلب تپنده تکنولوژی امروز دنیا چوب صد در صد طبیعی را در یک پروسه بهبود کیفیت با گرمای بالا و بخار آب خشک کرده و با حرارت دهی و افزایش دمای کوره، عملیات خشک سازی را روی چوب اعمال میکند تا حد از بین رفتن کامل رطوبت طبیعی چوب، بخار آب مانع سوختن چوب می شود.

 در مرحله آخر یا رطوبت رسانی با اسپری کردن آب فرآیند خنک و مرطوب کردن چوب را انجام میدهند. نتیجه چوبی با ظاهری زیبا، یکدست و مقاوم است.

طی این فرایند صمغ، رطوبت مخرب و باکتری های مضر عامل پوسیدگی و تغییر فرم چوب را ترک می کنند و عمر تابلوی تبلیغاتی شما در کنار ظاهر زیبا و منحصر به فرد تا سالیان سال گارانتی می گردد.

در ضمن با توجه به قابلیت های متععد چوب ترموود امکان نقاشی، حکاکی، چسباندن و یا اتصال هر نوع متریال به صورت حروف یا لوگوی تجاری شما بر این تابلو مقدور است.

 

 

ویژگی های تابلو ترموود

رنگ زیبا، بافت خالص، مقاومت، نصب آسان، امکان برش قوس دار، انعطاف پذیری، وزن کم، شست و شوی آسان، منحصر به فرد بودن رنگ چوب حاصله، مقاومت در برابر پوسیدگی، حشرات، آب و هوا و عوامل مخرب دیگرتابلو ترمووود را به یکی از انتخابهای خاص در بازار تابلوهای تبلیغاتی مبدل کرده است.

در کنار تمامی مطالب بالا ذکر این مسئله حائز اهمیت است که تابلو ترمووود ساخته و نصب شده توسط تابلوسازی ساین وان  بدون پیچ و با سیستم ribbed نصب میگردد که به صورت انحصاری در اختیار شرکت ساین وان می باشد و هیچ شرکت دیگری در کشور توانایی انجام این نوع سیستم نصب را ندارد.

 

 

 

 

 1 ترموود,تابلو ترموود,تابلوساز ترمووود,نمای چوب,قیمت ترموود,ترمووود


 

 

فرآیند ترمو

فرآیند ترمو یکی از آخرین تکنولوژی های تیمار چوب، برای مقاوم سازی آن در برابر عوامل محیطی و استفاده بهینه در فضای بیرونی و داخلی ساختمان می باشد.

در این روش طی سه مرحله با اعمال دمای بسیار بالا به چوب، همراه با بخار آب و گردش هوا، مواد استخراجی آن خارج می شود، باکتریها از بافت چوب حذف شده، رطوبت آن کاهش می یابد و چوب در برابر انواع عوامل محیطی بسیار مقاوم می گردد.

 

 

مزایای ترموود

دوام بالا

ثبات مشخصات ابعادی

طول عمر بالا

زیبایی چشمگیر

فاقد هر گونه مواد شیمیایی

فاقد هر گونه رزین

عایق حرارتی

مقاوم در برابر پوسیدگی

کاهش وزن

آزمایش شده از نظر تاثیر بر سلامتی انسان

 

چوبهای ترمو در برابر تمامی شرایط جوی مقاوم هستند و قبل از نصب نیاز دارند تا با رنگهای مخصوص ترموود که از مشخصه های بارز آن مقاومت در برابر UV آفتاب و جلوگیری از تغییر رنگ چوب می باشند رنگ شده و سپس نصب شوند. این رنگها جزء عملیات تکمیلی ترموود بوده و از هرگونه تغییر رنگ چوب جلوگیری می نماید.
این رنگها پایه آب و جذبی بوده و دارای 20 پرده رنگی می باشند که تنوع بالای آن قدرت انتخاب مشتری را افزایش می دهد
.

 

 2 ترموود,تابلو ترموود,تابلوساز ترمووود,نمای چوب,قیمت ترموود,ترمووود

 

خصوصیات تابلو ترموود

امروزه صنعت تابلو سازی وارد نسل جدیدی از متریال شده است که تابلو ترموود از این قبیل است.

به طور معمول از تابلو ترموود در صنعت نما، دکوراسیون و تابلوسازی استفاده های متعدد میشود و از نظر بصری بسیار اثر گذار است،اما معایبی همچون :

پوسیدگی در اثر مرور زمان ، رطوبت و عوامل جوی و همینطور ضعف و عدم مقاومت در برابر حشرات و عمر مفید بسیار کوتاه استفاده از چوب را در تابلوسازی دشوار نموده است.

اما امروزه فن آوری ترموود بخش عمده این مشکلات را حل نموده و استفاده از چوب را آسان نموده است .

ترموود در اثر حرارت بالا و سوزاندن سطح چوب در برابر شرایط محیطی مقاوم گشته ، حرارت و بخار دوعامل مهم هستند که ترکیب این دو بسیاری از نواقص و معایب چوب را از بین میبرد .

در ترموود از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمیشود ، چوب های ترموود در اندازه ها و ابعاد مختلف موجود میباشد و از قابلیت رنگ پذیری نیز برخوردار هستند . این نوع چوب در برابر عوامل محیطی بسیار مقاوم شده که این امتیاز تابلو ترموود را در صنعت تابلوسازی از طرفداران بسیاری برخوردار کرده است .

 

 

 کاربرد ترمووود

 

ساخت تابلو تبلیغاتی تابلو سازی حروف برجسته با نمای ترموود

کفپوش محوطه های باز (DECKING)

نمای ساختمان (CLADDING)

مبلمان شهری (URBAN FURNITURE)

آلاچیق، پرگولا، میز و نیمکت های پارکی ،‌ پرچین، رواق، فلاورباکس

باغبام (GARDEN)

 

 

3 ترموود,تابلو ترموود,تابلوساز ترمووود,نمای چوب,قیمت ترموود,ترمووود

 

 

تابلوسازی ساین وان، بـا تلفیق سه رکـن اساسی تجـربه، خلاقیت و تکنـولوژی، نسـل جدیـدی از تـابلوی تبلیغـاتی را وارد عرصـه تبلیغـات کشورمـان کـرده است.

 این گـروه بـا استفاده از روش هـای منحصـر بـفرد، نوین و خلاقانه ی خود و تکیــه بـر سوابق درخشـان در حوزه تبلـیغات، در زمینه طراحـی، سـاخت و اجـرای تـابلوهـای مـدرن تبلیغـاتی (نمـای کـامپوزیت و چوب ترمـوود، حـروف برجستـه چلنیوم، استیل، تابلو استیل ، تابلواستیل ، پلاستیک و ترکـیبی) فعـالیـت می نمـاید.

عـلاوه بـر مـوارد ذکـر شده ، استفـاده از نیــروهـــای جـــــوان و مـتــخـصص، یکـی از فاکتورهـای مـوفـقـیـت این گــروه محـسـوب می شـود، چـرا کـه حـاصل تلفـیق نـیــروی جـوانـی و تخـصـص، چـیزی جز اتمـام پروژه ها در حداقـل زمـان و با حـداکثر سطـح کیـفی نخواهد بود.

امیــد است با حضور جدی گـروه تابلوسازی ساین وان در عرصه طراحـی، ساخت و اجـرای تابلوهـای تبلیغـاتی، شاهد تحولی شــگرف در زمینه تبلیغات بـصری کشورمان باشیم.

 

,تابلو سازی ترموود

,تابلوساز ترموود

,تابلو ساز ترموود

,تابلو THERMO WOOD

,تابلوساز ترموود

,نمای چوب ترموود

,نمونه کار ترموود

,قیمت ترموود

,تابلو ساز ترموود

,نمای ساختمان ترموود

,تابلوسازی ترموود