امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۲

 

 

تابلو سازی,تابلو چلنیوم, تابلو استیل,تابلوسازی ,تابلو تبلیغاتی ,تابلو مغازه,تابلو لبه سوئدی

 

تابلو سازی,تابلو چلنیوم, تابلو استیل,تابلوسازی ,تابلو تبلیغاتی ,تابلو مغازه,تابلو لبه سوئدی

 

تابلو سازی,تابلو چلنیوم, تابلو استیل,تابلوسازی ,تابلو تبلیغاتی ,تابلو مغازه,تابلو لبه سوئدی

 

تابلو سازی,تابلو چلنیوم, تابلو استیل,تابلوسازی ,تابلو تبلیغاتی ,تابلو مغازه,تابلو لبه سوئدی

تابلو سازی,تابلو چلنیوم, تابلو استیل,تابلوسازی ,تابلو تبلیغاتی ,تابلو مغازه,تابلو لبه سوئدی

تابلو برجسته لبه سوئدی

حروف لبه سوئدی از لبه ای از جنس آلومینیوم و پلکسی گلاس ساخته می شود.

 

در ساخت تابلو حروف برجسته لبه سوئدی در تابلو سازی اندیشه آفتاب از روش های تمام اتوماتیک و استفاده از مدرن ترین تجهیزات ساخته می شود.

 

حروف برجسته لبه سوئدی بسیار شیک و ظریف  میباشد و مناسب پاساژها ، دفاتر و فضاهایی که تابلو از فاصله نزدیک دیده میشود می یاشد

یکی از جدید ترین تابلو های تبلیغاتی و مدرنترین حروف های برجسته، حروف لبه سوئدی می باشد که ظاهری شبیه به تابلو چلنیوم با تفاوت هایی در نوع ساخت و جنس لبه حروف دارد.

تابلو حروف برجسته لبه سوئدی یکی از این تابلوهای حروف برجسته مدرن و جدید است که به دلیل زیبایی و جالب توجه بودن، خواهان زیادی پیدا کرده است.

تفاوت تابلو حروف برجسته لبه سوئدی با تابلو چلنیوم

تابلو حروف برجسته لبه سوئدی در ظاهر شبیه تابلو چلنیوم است و در ساخت هر دو از پلکسی گلاس استفاده شده و نورپردازی آنها مشابه است؛ اما در روش ساخت و متریالی که به کار برده می شود، تفاوت­هایی نسبت به هم دارند. لبه های برجسته تابلو لبه سوئدی از جنس آلومینیوم در رنگ بندی متنوع است. اما تابلو چلنیوم دارای لبه هایی از جنس رول چلنیوم  با تنوع رنگی کمتر می باشد. در واقع تفاوت این دو نوع تابلو در نوع متریال به کار رفته در ساخت لبه آنهاست. پلکسی گلاسی که در ساخت تابلو چلنیوم به کار می رود، بخاطر ماهیت لبه چلنیوم، با فاصله ی در حد چند میلیمتر در داخل حروف قرار می گیرد. اما در تابلو لبه سوئدی، پلکسی گلاس دقیقا مماس بر آلومینیوم بوده و در قسمت بالایی سطح قرار میگیرد. این امر موجب تفاوت چشمگیری در این نوع تابلو می شود.

 

مجتمع های تجاری بزرگ و مدرن، تمایل زیادی به استفاده از تابلو حروف برجسته لبه سوئدی در سر در ورودی های واحدهای خود دارند. زیرا این نوع تابلو ها علاوه بر دید خوب از فاصله دور نمای نزدیک بسیار زیبایی زیایی هم به نمایش میگزارد.

 

متریال های مورد استفاده در ساخت تابلو حروف برجسته لبه سوئدی

لبه آلومینیومی مخصوص لبه سوئدی برای برجستگی حروف

و متریالهای زیر برای سطح روی کار در حروف های ترکیبی :

استیل

پلکسی گلاس

مولتی استایل

پلکسی گلاس آیینه ای

تکه های کریستال

 در ضمن متریال هایی که نام برده شد در ساخت دیگر تابلوهای حروف برجسته مانند حروف چلنیوم، استیل، نئوپلاستیک و غیره نیز به کار می رود.

 

نورپردازی تابلو حروف برجسته لبه سوئدی

در نورپردازی این تابلوها از لامپ های LED و SMD استفاده می شود که البته SMD های کره ای از کیفیت مطلوب و طول عمر بالایی برخوردار هستند.

 

در حروف برجسته لبه سوئدی ظریف با برجستگی 3 سانتیمتر بهتر است برای پخش نور یکدست از SMD های نواری استفاده شود.

 

تفاوت تابلو حروف برجسته لبه سوئدی با تابلو چلنیوم

تابلو برجسته لبه سوئدی در ظاهر شبیه تابلو چلنیوم است و در ساخت هر دو از پلکسی گلاس استفاده شده و نورپردازی آنها مشابه است؛ اما در روش ساخت و متریالی که به کار برده می شود، تفاوتهایی نسبت به هم دارند. لبه های برجسته تابلو لبه سوئدی از جنس آلومینیوم در رنگ بندی متنوع است. اما تابلو چلنیوم دارای لبه هایی از جنس رول چلنیوم  با تنوع رنگی کمتر می باشد. در   حقیقت تفاوت این دو نوع تابلو در نوع متریال به کار رفته در ساخت لبه آنهاست. پلکسی گلاسی که در ساخت تابلو چلنیوم به کار می رود، به خاطر ماهیت لبه چلنیوم، با فاصله ی در حد چند میلیمتر در داخل حروف قرار می گیرد. اما در تابلو لبه سوئدی، پلکسی گلاس دقیقا مماس بر آلومینیوم بوده و در قسمت بالایی سطح قرار میگیرد. این امر موجب تفاوت چشمگیری در این نوع تابلو می شود.

تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه   تابلو سازی ,تابلو چلنیوم ,تابلو تبلیغاتی ,تابلوسازی ,تابلو مغازه

 

 

تابلو حروف برجسته لبه سوئدی

حروف برجسته لبه سوئدی یکی از به روزترین و مدرن ترین انواع تابلوهای تبلیغاتی است. همگام با پیشرفت تکنولوژی، صنعت تابلو سازی در حال پیشرفت و توسعه است که می توان این سیر ترقی را از تابلوهای نصب شده در سر درب فروشگاه ها، مغازه ها و غیره مشاهده کرد.

تابلوهای حروف برجسته بسیار متنوع میباشند و شکل ظاهری و متریال مورد استفاده در آنها، متفاوت است. این تابلوها از ابتدای پیدایش خود، در ایران نیز خواهان زیادی پیدا کرد. امروز در تابلو سازی ها این تابلوها به روش های تمام اتوماتیک با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات ساخته می شود.

حروف برجسته لبه سوئدی یکی از این تابلوهای حروف برجسته مدرن و جدید است که به دلیل زیبایی و جالب توجه بودن، طرفداران زیادی پیدا کرده است.