امروز: ۱۳۹۹/۸/۵

 

بهترین تابلوسازی در ستارخان، با حضور کادری مجرب و حرفه ای، خدمات تخصصی در زمینه تابلو تبلیغاتی، تابلو چلنیوم، تابلواستیل و ساخت حروف برجسته انجام می دهد و با بهره گیری از توان بالای طراحان گرافیست بهترین طرح ها را برای شما خلق میکند و به شما ارائه می دهد و مهندسان و مجریان توانمند گروه تابلو سازی اندیشه آفتاب کار را برای شما به بهترین شکل ممکن و به نحو احسن اجرا می نمایند .

 

تابلوسازی در ستارخان

تابلوسازی در ستارخانتابلوسازی در ستارخانتابلوسازی در ستارخان

تابلوسازی در ستارخانتابلوسازی در ستارخانتابلوسازی در ستارخان

 

" تابلوسازی اندیشه آفتاب "

دفتر: 22854605

کارخانه : 3-56585901 - 021

مدیریت : 09125212371

سفارشات تلفنی : 09123857588

سفارشات تلگرام : 09192962879

 

بهترین تابلوسازی در ستارخان

 

بهترین تابلوسازی در ستارخان ، با کادری مجرب و حرفه ای، در زمینه های مختلف تابلوسازی، خدمات تخصصی به مشتریان ارائه می کند. در بهترین تابلوسازی در ستارخان، خدماتی همچون ساخت تابلو چلنیوم با بهترین کیفیت ارائه می شود. استفاده از این تابلو هابه عنوان تابلو های تبلیغاتی در مراکز مختلف و همچنین به عنوان تابلو مغازه کاربرد فراوانی دارد. یکی از مواردی که در خصوص  تابلو چلنیوم به عنوان عامل برتری شناخته می شود طور عمر مناسب و ماندگاری تابلو چلنیوم است.  بهترین تابلوسازی در ستارخان، فضایی مطمئن و مدرن جهت ارائه خدمات حرفه ای به مشتریان می باشد.

 

 

حرفه ای ترین تابلوسازی ستارخان

 

حرفه ای ترین تابلوسازی ستارخان ، از برندهای متفاوت و معتبر جهت ساخت تابلو حرفه ای استفاده می نماید. یکی از خدمات تخصصی حرفه ای ترین تابلوسازی ستارخان، خدمات تابلو چلنیوم جدید است این تابلو ها می توانند در برابر شرایط محیطی متفاوت مقاومت کنند. ماندگاری تابلو چلنیوم در برابر سرما، گرما و حتی شرایطی که در آن میزان رطوبت بالا است قابل توجه باشد. علاوه بر آن با توجه به امکان شستشو در این تابلو ها می توان از کثیف شدن آن جلوگیری نمود و همین مورد نیز می تواند در هزینه های نگهداری این تابلو ها صرفه جویی مناسبی ایجاد نمود از خدماتی که در حرفه ای ترین تابلوسازیی ستارخان صورت می گیرد، می توان به 1- تابلو های چلنیوم  2- تابلوهای پلاستیک 3- تابلو های فلزی 4- تابلوهای رینگی 5- تابلوهای ال ای دی (LED) ثابت 6- تابلوهای ال ای دی (LED) روان 7- تابلو های کوچک و راهنمای حکی 8- تابلو های استیل 9- تابلو سازی با لامپ های نئون 10-تابلو سازی بنر 11- تابلو سازی فلکس (بدون نور) 12- تابلوسازی فلکس (نور از پشت) و تابلوسازی بک لایت اشاره نمود.

 

 

عالی ترین تابلوسازی در ستارخان

 

عالی ترین تابلوسازی در ستارخان ، با حضور حروفسازان حرفه ای و متخصص، خدمات ساخت و نصب را به صورت تخصصی ارائه می دهد. مشاور و برآورد قیمت در عالی ترین تابلوسازی در ستارخان، طی تماس تلفنی و مراجعه حضوری مشخص می نماید. یکی از معروفترین و پرکاربردترین و پرتقاضا ترین نوع تابلوهای حال حاضر تابلوهای چلنیوم می باشد. در تابلوهای چلنبوم حروف به شکل برجسته ساخته می شوند و در آنها نور کار می شود و می توانند روی هر سطحی قرار بگیرند و نمای زیبایی را ایجاد کنند. این حروف از یک سطح پلاستیکی با رنگ دلخواه و لایه ای چلنیوم با قابلیت انتخاب رنگ ( نقرهای، طلایی، مشکی و سفید) در محیط آن تشکیل می شوند. در این نوع تابلو می توان زیر حروف یک نور اضافه هم قرار داد تا باعث بهتر دیده شدن و جذاب تر شدن تابلو می شود. توجه به متد روز دنیا و استفاده از متریال برند و با کیفیت، از ویژگی های عالی ترین تابلوسازی در ستارخان می باشد.

 

 

تخصصی ترین تابلوسازی ستارخان

 

تخصصی ترین تابلوسازی ستارخان ، با ارائه خدمات تبلغاتی از جمله ساخت تابلو چلنیوم الماسی به صورت حرفه ای فعالیت می نماید. تابلو چلنیوم الماسی یکی از جدیدترین و خلاقانه ترین حروف تابلو برجسته در خانواده تابلو های تبلیغاتی میباشد تابلو چلنیوم الماسی یا لبه پانچ که با جلوه گری از نمای کناری چند سالی است مورد اقبال عمومی قرار گرفته است مناسب برای تابلو های سردر ازجمله اصناف مرتبط با کالاهای لوکس و سالن های زیبایی میباشد، که از فعالیت هایی است که در تخصصی ترین تابلوسازی ستارخان انجام می گیرد. کارشناسان مربوط به ساخت حروف چلنیوم الماسی، با داشتن مهارت و تجربه حرفه ای و استفاده از تجهیزات حرفه ای ، به مشتریان خدمات تخصصی ارائه می دهند.

 

 

چشم نوازترین نوع تابلوسازی در ستارخان

 

چشم نوازترین نوع تابلوسازی در ستارخان ، به دلیل دارا بودن اشکال مختلفی مانند دایره ، ستاره و ... که روی پلکسی گلاس توسط دستگاه لیزر برش داده می شود ، نور SMD را از قسمت های برش داده شده عبور می دهد ، که همین امر باعث شکست نور در تابلو خواهد شد و با عبور از کنار آن شاهد نمایی زیبا و چشم نواز خواهیم بود. تابلو های برجسته الماسی فقط شامل حروف چلنیوم نمی باشد و در تابلو های برجسته استیل و نئون پلاستیک با تلفیق های متفاوت نیز به کار می رود.. خدماتی که در چشم نوازترین نوع تابلوسازی در ستارخان صورت می گیرد، شامل تابلو لایت باکس تابلو کامپوزیت ، تابلو حروف برجسته ، تابلو ترمو وود ، تابلو فلکسی ، تابلو روان ، تابلو ، led ،تابلو چلنیوم و .... می باشد.

 

 

تابلوسازی خوب در ستارخان

 

تابلوسازی خوب در ستارخان ، کارگاهی مجهز و مدرن در ستارخان است که در زمینه انواع تابلو های تبلغاتی، خدمات تخصصی ارائه می دهد. این روز ها استفاده از حروف برجسته تحولی شگرف در دنیای ساخت تابلوهای تبلیغاتی به راه انداخته است، زیرا استفاده از این حروف علاوه بر زیبایی بیشتری که به ظاهر تابلو ها می دهد باعث می شود تا با ایجاد عمق و حالت سه بعدی که ایجاد می کند، به جذب بیشتر مشتری ها ، خواه بر سر در یک فروشگاه باشد و یا یک مغازه کوچک و یا حتی یک ساختمان اداری ، کمک شایان توجهی کند. متخصصان ساخت حروف برجسته در تابلوسازی خوب در ستارخان، تبحر خاص در ساخت تابلو استیل داشته،تابلو استیل از جنس استیل بوده و به همین دلیل از درخشندگی و زیبایی و مقاومت در برابر گرد و غبار و رطوبت بهره می برد. خبر خوش این که حروف استیل همواره زیبا و براق باقی خواهند ماند و با گذشت زمان مات و یا کدر نمی شوند. ساخت تابلو استیل یکی از خدمات تابلوسازی خوب در ستارخان به شمار می آید.

 

 

تابلوسازی حرفه ای ستارخان

 

تابلوسازی حرفه ای ستارخان ، این روز ها استفاده از حروف برجسته تحولی شگرف در دنیای ساخت تابلوهای تبلیغاتی به راه انداخته است، زیرا استفاده از این حروف علاوه بر زیبایی بیشتری که به ظاهر تابلو ها می دهد باعث می شود تا با ایجاد عمق و حالت سه بعدی که ایجاد می کند، به جذب بیشتر مشتری ها کمک شایان توجهی کند. تابلوسازان حرفه ای و متخصصی که در تابلوسازی حرفه ای ستارخان مشغول به کار هستند، از رنگ های متنوع پلکسی گلس با توجه به ویژگی های فردی و موقعیتی فروشگاه مشتریان استفاده می نمایند. یکی از بهترین انتخاب های پلکسی گلاس در تابلوسازی حرفه ای ستارخان، ورق های پلکسی گلاس رنگی است. ورق های پلکسی گلاس رنگی بیشترین کاربرد را در بین انواع دیگر دارند. به عبارت دیگر پر مصرف ترین ورق در این نوع ورق ها هستند. ورق های پلکسی گلاس رنگی نور را از خود عبور می دهند ولی طرف دیگر طلق دیده نمی شود.

انواع پلکسی گلاس به 6 دسته اصلی تقسیم می شود: پلکسی گلاس رنگی ،پلکسی گلاس ترانسپارنت معمولی ،پلکسی گلاس ترانسپارنت فسفری ،پلکسی گلاس شفاف ،پلکسی گلاس های میرور (آینه طلایی و نقره ای) ،ورق پلکسی گلاس مات

 

تابلوسازی عالی در ستارخان

 

تابلوسازی عالی در ستارخان ، خدمات تابلو پلکسی را با استفاده از ورق های پلکسی گلاس به صورت حرفه ای ارائه می دهد یکی از رایج ترین تابلو های حروف برجسته تابلوهای پلکسی در ایران میباشند . اینگونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود . نورپردازی در این تابلو ها از طریق ال ای دی و یا اس ام دی  انجام می پذیرد. تابلو های پلکسی گلاس بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، ترموود ، MDF ، PVC  و… از مواردی است که در تابلوسازی عالی در ستارخان انجام می گیرد. تابلوسازان و متخصصانی که در تابلوسازی عالی در ستارخان فعالیت می نمایند، در مرکز تخصصی ساخت حروف و تابلو های پلکسی کلیه اقدامات و برش ها بر روی پلکسی گلاس با دستگاه لیزر تمام اتوماتیک انجام می شود. و خدمات دیگر به صورت حرفه ای و تخصصی ارائه میشود.

 

 

 

تابلوسازی تخصصی ستارخان

 

تابلوسازی تخصصی ستارخان ، کلیه فرآیند ساخت، مونتاژ و نصب مورد نیاز تابلو را به صورت تخصصی ارائه می دهد. از ویژگی های اصلی تابلوسازی تخصصی ستارخان، مشاوره تخصصی با مشتریان است. قبل از اقدام به طراحی و ساخت، با مشتریان جهت آگاهی از سلیقه های شخصی مشاوره صورت می گیرد. تابلوسازی تخصصی ستارخان، فضایی مناسب و کاربردی جهت خدمت رسانی تخصصی تابلوسازی به مشتریان می باشد.

 

 

تابلوسازی خوب در ستارخان

 

تابلوسازی خوب در ستارخان ، با رعایت نکات ایمنی و داشتن مجوزهای لازم، در زمینه ساخت تابلو های تبلیغاتی به صورت حرفه ای فعالیت می کند. از ویژگی های تابلوساز خوب در ستارخان، استفاده از ابزار و لوازم کامل و حرفه ای است که هر بار مورد استفاده قرار می گیرد. داشتن کارگاه مجهز و بی بدیل موجب می شود تابلوسازی خوب در ستارخان، خدمات تخصصی تری با توجه به نیاز مشتریان ارائه دهد. متخصصانی که در تابلوسازی خوب در ستارخان فعالیت می کنند، جهت جلب رضایت مشتریان و حسن شهرت، خدمات حرفه ای و تخصصی به مشتریان ارائه می دهند.

پلکسی گلاس به صورت صفحاتی با ابعاد cm 180 × cm 120 به بازار ارائه می شود.از کابردهای آن می توان در تابلوسازی نام برد.پلکسی گلاس در دو نوع مات و شفاف در رنگ های مختلف تولید می شود و دارای ضخامت ها بینmm 1  تا  mm40 می باشد.از این رو متریال مناسبی برای حروف سازی در صنعت تابلوسازی است. در طرفین صفحات پلکسی گلاس معمولاً برچسبی مقوایی چسبیده شده که کار محافظت از این ورقه ها را در برابر گرد و خاک انجام می دهد. از این لایه می توان برای خط کشی و مشخص نمودن محل برش نیز استفاده نمود. برای برش پلکسی ۲ روش وجود دارد.استفاده از کاتر مخصوص برش پلکسی و دستگاه برش CNC اما بهتر است برش ها توسط دستگاه انجام شود.چون در دستگاه برای برش از اشعه لیزر استفاده می  شود،به همین خاطر برشها دقیق تر،تمیز تر و ظریف تر خواهد بود و در نتیجه کیفیت کار بالا می رود.

 

ما در همه این مناطق اماده ارائه خدمات تابلوسازی هستیم.

تابلوسازی در بوعلی

تابلوسازی در سعادت آباد

تابلوسازی در مدیریت

تابلوسازی در کوهسار

تابلوسازی در پونک

تابلوسازی در شهید چوب تراش

تابلوسازی در شهید خرم رودی

تابلوسازی در صادقیه شمالی شهرک هما

تابلوسازی در صادقیه

تابلوسازی در شهرآرا

تابلوسازی در کوی نصر

تابلوسازی در پردیسان

تابلوسازی در شهرک آزمایش

تابلوسازی در تهران ویلا

تابلوسازی در برق آلستوم

تابلوسازی در تیموری

تابلوسازی در طرشت

تابلوسازی در همایونشهر

تابلوسازی در توحید

تابلوسازی در زنجان

تابلوسازی در شادمهر

تابلوسازی در ایوانک

تابلوسازی در دریا

تابلوسازی در شهرک قدس

تابلوسازی در آسمانها

تابلوسازی در درختی

تابلوسازی در فرحزاد

تابلوسازی در مخابرات

تابلوسازی در پرواز

تابلوسازی در آزادی

تابلوسازی در اتوبان حکیم

تابلوسازی در بهبودی

تابلوسازی در جلال آل احمد

تابلوسازی در خوش شمالی

تابلوسازی در ستارخان

تابلوسازی در شادمان

تابلوسازی در شهرک ژاندارمری

تابلوسازی در شهرک غرب

تابلوسازی در گیشا

تابلوسازی در مترو شریف

تابلوسازی در مرزداران