امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۲

 

 

اجرای انواع تابلو چلنیوم در شرق تهران، تابلو چلنیوم چیست ؟

تابلو چلنیوم چیست ، چلنیوم channelium  در واقع از ترکیب دو کلمه channel  و aluminium تشکیل شده است . channel به معنی کانال یا جسمی که به شکل  u  باشد . channel + aluminium= channelium

چنل (channel) یعنی جسم یا کانالی که شکل یو (u) باشد و استفاده ازین کلمه بدین معنی است که حرف یا شکلی را بعد از چسباندن به شکل یو (u) درمی آیند و چون جنس لبه از ورقه نازک آلومینیومی می باشد از ادغام این دو کلمه چلنیوم بوجود می آید.

دلیل استفاده از این کلمه حروف یا شکل هایی هستند که بعد از چسباندن به شکل u در می ایند و جنس لبه این حروف از ورق نازک آلومینیومی است .

 یکی از انواع تابلو های تبلیغاتی که از دو جز تابلو برجسته و حروف برجسته تشکیل شده است. تابلو چلنیوم یا همان تابلو حروف برجسته ، تابلو هاییی هستند که لبه حروف آن از جنس چلنیوم باشد . 

با ورود چلنیوم به صنعت تابلوسازی با یک تحول عظیم در دنیای تابلوسازی روبه رو شدیم . از ورود آن به حرفه تابلوسازی چند سالی بیش نمی گذرد با این وجود طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 

 

 

این محصول در برابر نور آفتاب ، گرما و سرما مقاوم بوده و نور آفتاب بازتاب خیره کننده ای به حروف می بخشد .

 

 طراحی تابلو چلنیوم در شرق تهران :

طراحی تابلو چلنیوم در شرق تهران ، اولین گام در تابلو چلنیوم طراحی آن است . نوع طرح در نظر گرفته شده توسط مشتری مشخص می گردد که جهت بهره گیری از مشاوره می توانند از مشاوران تابلو چلنیوم در شرق تهران بهره مند شوند، و در صورت نیاز متخصصین ما به محل اجرای پروژه مراجعه می کنند و با توجه به محدوده تابلو مورد نیاز را پیشنهاد می دهند ، به دلیل تنوع حروف برجسته در تابلو سر در مغازه ها ، مشتریان در انتخاب نوع حروف دچار سردرگمی می شوند در این زمینه متخصصین ومشاورین ما در شرق تهران  فونت های جدید  و غیر تکراری را به شما پیشنهاد می دهند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصین و مشاورین ما تماس حاصل فرمایید :

 

به مدیریت آقای بیگدلی :                                                    09123857588

 

ساخت تابلو چلنیوم درشرق تهران

ساخت تابلو چلنیوم شرق تهران ، جهت طراحی دقیق  این حروف از نرم افزار های نرم‌افزارهایVECTOR, Coreldraw استفاده می شود . طرح حروف بر روی پلکسی گلاس به وسیله دستگاه انجام می شود که در غیر اینصورت اگر به صورت دستی انجام شود باعث ایجاد لبه های ناصاف می گردد ، که باعث عبور گرد وخاک به داخل حروف و کم شدن دوام تابلو می شود.

 

جهت ساخت تابلو چلنیوم همواره باید به چند نکته توجه شود :

 

نصب تابلو چلنیوم در شرق تهران

نصب تابلو چلنیوم در شرق تهران ، بعد از مرحله طراحی نواری به وسیله چسب مخصوص به لبه حروف چسبانده شود .

 

برای  زیره تابلو چلنیوم ، از صفحه  pvc استفاده می شود، که در مقابل عوامل جوی مقاوم است .

 

درزگیری تابلو از اهمیت بالایی برخوردار است که به داخل حروف گرد وغباری نفوذ نکند .

 

با توجه به مقدار نوری که سفارش دهنده تابلو از آن انتظار دارد تا حد زیادی به محل نصب تابلو بستگی دارد که براین اساس باید منبع تغذیه مناسب انتخاب شود ، لامپ های استفاده شده در این تابلوها LED و SMD می باشد .

 

چنانچه تمایل به سفارش تابلو های چلنیوم در شرق تهران باشید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

 

به مدیریت آقای بیگدلی :                                                    09123857588

 

اجرای انواع تابلو چلنیوم در شرق تهران

اجرای انواع تابلو چلنیوم در شرق تهران، از زیباترین و پرکاربرد ترین تابلو های تبلیغاتی ، تابلو چلنیوم می باشد و دارای انواع مختلفی ست که هر کدام ویژگی های خاص خود را داراست ، در این مقاله به معرفی تابلو چلنیوم طلایی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم الماسی می پردازیم

 

تابلو چلنیوم طلایی در شرق تهران

تابلو چلنیوم طلایی در شرق تهران ،یکی از محبوب ترین انواع تابلو ها، تابلو طلایی چلنیوم است .تابلو چلنیوم طلایی لبه هایی طلایی رنگ و نرم و انعطاف پذیر دارند.لایه رویی تابلو چنلیوم از جنس پلکسی گلاس است و لایه زیر تابلو چلنیوم ورقه های  pvc  به کار رفته که مقاومت بالایی دارند  ، تابلو چلنیوم طلایی قابلیت نصب بر روی کامپوزیت ، سنگ ، چوب را دارند.

 

طراحی تابلو چلنیوم کریستالی در شرق تهران

طراحی تابلو چلنیوم کریستالی در شرق تهران ، از جدید ترین و پرفروش ترین تابلو های تبلیغاتی ، تابلو های تبلیغاتی چلنیوم کریستال می باشد، از ویژگی های این تابلو ها درخشندگی و تلالو آن می باشد، که هر چه تابلوی سر در مغازه درخشنده تر باشد باعث جلب توجه بیشتر میشود .

 

نصب تابلو چنلیوم ستاره ای محدوده شرق تهران

نورپردازی در تابلو چلنیوم از اهمیت بالایی برخوردار است، تابلو چنلیوم ستاره ای تشابه زیادی به تابلوهای چنلیوم معمولی دارد با یکسری تفاوت عای جزیی که یکی از تفاوت ها مربوط به طرح پلکسی گلاس می باشد. به این صورت که در طراحی تابلو چنلیوم ستاره ای بر روی ورقه پلکسی گلاس نقاطی به صورت دایره ای و یا ستاره ای برش می دهند.

 

اجرا تابلو چلنیوم الماسی در شرق تهران 

اجرا تابلو چنلیوم الماسی در شرق تهران ، از انواع دیگر تابلو های چنلیوم میتوان به تابلوهای چنلیوم الماسی اشاره کرد ، نام دیگر این تابلو ها ، تابلوهای پانچ است . برای نور پردازی تابلو چلنیوم الماسی از بلوکی های SMD استفاده می شود که از سایر مدل های چلنیوم مرسوم تر است . که امکان برش اشکال مختلف ستاره ، دایره و شکل های دیگر وجود دارد.

 

تابلو چلنیوم الماسی را میتوان با توجه به عواملی به صورت معمولی و یا دوبل به کار برد که از جمله این عوامل می توان به ارتفاع سر در از سطح زمین و ویژگی های محیطی مغازه اشاره کرد.

 

که در این خصوص می توانید با ما در ارتباط باشید :

 

به مدیریت آقای بیگدلی :                                                                                   09123857588

 

نصب تابلو چلنیوم در شرق تهران

نصب تابلو چلنیوم در شرق تهران، تابلوهای تبلیغاتی در انواع متفاوتی تولید وبه فروش می رسند که هرکدام از ویژگی های منحصر به فردی برخوردارند

 

و روش های نصب این تابلو ها دارای روش های مختلفی است که از پرکاربردترین این روش ها میتوان بقه تابلو چلنیوم اشاره کرد که با انواع روش ها برروی سطوح مختلف قابل نصب است

 

یکی از ابزار های کاربردی نصب تابلو چلنیوم بر روی شیشه ، پایه های آلومینیوم به رنگ نقره یا استیل استفاده می شود لوله های استیل را در رنگبندی و ضخامت های مختلفی در فروشگاه شرق تهران می توانید خریداری کنید

 

 بعد از پایان این مراحل نوبت به نصب تابلو در محل مورد نظر است که با استفاده از بست های مخصوص، تابلو ساخته شده با اتصالات لوله استیل نصب می شود .

 

تابلو چلنیوم ساخته شده به این شکل با توجه به به کاربردن لوله استیل در نصب قیمت حروف ساخته شده افزایش می یابد

 

قیمت تابلو چلنیوم در خاوران

تمامی محصولات تابلو چلنیوم به همراه مرغوب ترین متریال در خاوران تولید و عرضه می گردد. باتوجه به این موضوع که قیمت نصب تابلو چلنیوم با توجه به محل نصب حروف تعیین میشود برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید

 

همچنین میتوانیم به شما مشاوره های تخصصی و رایگان در خصوص طراحی و اجرای تابلو چلنیوم در شرق تهران ارائه دهیم

 

به مدیریت آقای بیگدلی :                                                    09123857588

 

ویژگی ها وسایر خدمات مجموعه تابلوساز :

مرجع ارزان ترین قیمتها

 

بی واسطه با انصاف

 

و گسترده ترین شبکه ساخت نصب انواع:

 

نما های مدرن

 

ارائه جدید ترین تابلو چلنیوم های روز دنیا

 

تابلوساز ۲۴ ساعته فعال...

 

کامپوزیت؛ترموود؛تابلو برجسته؛

 

 نمونه کار  تابلو چلنیوم :

تابلو چلنیوم2تابلو چلنیوم1تابلو چلنیوم3تابلو چلنیوم4تابلو چلنیوم5تابلو چلنیوم6تابلو چلنیوم7تابلو چلنیوم8تابلو چلنیوم9تابلو چلنیوم10تابلو چلنیوم11تابلو چلنیوم12تابلو چلنیوم13تابلو چلنیوم14تابلو چلنیوم1516تابلو چلنیومتابلو چلنیوم17تابلو چلنیوم18تابلو چلنیوم19تابلو چلنیوم20